نمایندگی ایران رادیاتور تهران

فروشگاه پایا تهویه نمایندگی ایران رادیاتور تهران در شرق تهران خیابان پیروزی می باشد . پذیرش و متعهد بودن سرحوله کارشناسان این نمایندگی ایران رادیاتور می باشد و همواره در تلاشند بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهند . تمامی محصولات ایران را می توانید
از پایا تهویه خریداری کنید .

گروه صنعتی ایران رادیاتور جزو اولین تولید کنندان پکیج در ایران می باشد . شرکت ایران رادیاتور با چهار دهه سابقه درخشانی که دارد از سال 1383 توانسته 40 % از فروش بازار را به خود اختصاص دهد . امروزه ایران رادیاتور یکی از سه شرکت برتر تولید رادیاتور پره ای ، رادیاتور پنلی ، انواع مشعل ( مشعل گاز سوز، مشعل دوگانه سوز )، پکیج دیواری ، پکیج زمینی ، کولر گازی اینورتر ، کولرگازی اسپلیت غیر اینورتر و داکت اسپلیت در خاورمیانه می باشد .

ایران رادیاتور یکی از بزرگترین صادر کنندگان پکیج دیواری از خاورمیانه به اروپا محسوب می شود. شرکت ایران رادیاتور با داشتن کارمندان ، متخصصان ، کارگران و توزیع کنندان خوشنام ، ماهر و سخت کوش تاریخچه درخشانی دارد . طراحی بی نظیر و مبتکرانه که با کیفیت عالی محصولات همراه است که در کنار قیمت منصفانه محصولات خود موجب شده ایران رادیاتور دریافت کننده تندیس چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد .

فروشگاه پایا تهویه از نماینگان فعال و سخت کوش ایران رادیاتور از سال 1381 فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و محصولات
ایران رادیاتور را با بهترین و نازل ترین قیمت عرضه میکند .

کارشناسان فروش شرکت پایا تهویه همیشه آماده مشاوره دادن در رابطه با فروش محصولات به شما هستند در ضمن بعد از
خرید همکاران ما با دقت تمامی فرایند های خدمات پس از فروش مانند( نصب ، ارسال و …  ) را برای شما انجام میدهند و
شما میتوانید خریدی امن و مطمئن با استاندارد های بالا داشته باشید .

 

نمایندگی ایران رادیاتور تهران