پرتکل های ایمنی در سیستم چگالشی GASSERO (گسرو)

پرتکل های ایمنی در سیستم چگالشی GASSERO (گسرو)

Safety protocols in the condensing system
اشاره به برخی پروتکل های ایمنی در دیگ های چگالشیGassero
1- دارای شیر اطمینان 6 bar (محافظت در برابر افزایش بیش از حد فشار در بویلر و مدار گرمایشی).
2- دارای شیر هواگیری اتوماتیک (محافظت از سیستم از طریق خارج کردن هوا از مدار گرمایشی).
3- دارای حسگر دمای دودکش (از افزایش بیش از حد دمای دودکش در بویلرهای چگالشی گسرو جلوگیری میکند. در صورت افزایش دمای دودکش به هر دلیلی تا بالای 85˚C، مشعل خاموش می شود).
4- محافظت در برابر یخ زدگی (راه اندازی اتوماتیک بویلر از طریق سیگنال های دریافتی از سنسورهای دمایی در صورت نزدیک شدن دمای آب به نقطه انجماد).
5- محافظت در برابر گریپاژ پمپ (در کندانسینگ بویلرهای Gassero، در صورت عدم راه اندازی بویلر برای یک مدت طولانی، به ازای هر 24 ساعت عدم کارکرد، پمپ ها بمدت 5 ثانیه روشن می شوند تا از اکسیداسیون و در نتیجه گریپاژ پمپ ها جلوگیری شود.)
6- الکترود یونیزاسیون (این الکترود در condensing boiler های گسرو، بطور پیوسته وجود یا عدم وجود شعله بر روی مشعل را چک میکند و در صورت خاموش شدن شعله، ورودی گاز مشعل را قطع می کند.)
7- دارای سنسور فشار (بطور پیوسته فشار بویلر را چک میکند. در صورت کاهش فشار تا زیر 0.8 bar، بویلر را خاموش میکند.)
8- سیستم محافطت از مدار گرمایشی (در صورت افزایش دمای مدار گرمایشی تا بالای 95˚C ، مشعل خاموش می شود)
9- سیستم محافظت در برابر باکتری لژیونلا (در سیستم های دارای مخزن دخیره آب گرم مصرفی، جهت جلوگیری از رشد باکتری لژیونلا دمای آب گرم مصرفی در زمان های از قبل تعیین شده تا 65˚C افزایش داده می شود. این ویژگی، یکی از قابلیت های بسیار مهم در بویلرهای چگالشی گسرو می باشد چراکه مستقیما با بهداشت و سلامتی مصرف کننده مرتبط است).
10- سنسور دمای مخزن ذخیره آب بهداشتی (حداکثر دمای آب مخرن را تا 55˚C محدود میکند. عملکرد این سنسور بصورتی است که با عملکرد تابع لژیونلا – یعنی افزایش دما تا 65˚C در مقاطع زمانی خاص – تداخلی ایجاد نمی شود).
11- محافظت در برابر نوسانات ولتاژ ورودی به دستگاه (برای جلوگیری از آسیب به بخش های الکتریکی دستگاه).

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *