ویژگی کنترلر بویلر های چگالشی گسرو

ویژگی کنترلر بویلر های چگالشی گسرو

Features of Gassaro condensing boiler controller
شما میتوانید با استفاده از برنامه زمان بندی هفتگی، ماهانه و حتی سالانه، سیستم دیگ چگالشی را یکبار برای کل سال برنامه ریزی و کنترل نموده و همچنین سه بازه زمانی برای کارکرد در هر روز تعریف نمایید

بمنظور جلوگیری از رشد باکتری لژیونلا در آب راکد موجود در سیستم، یعنی در حالتی که در مدار آب گرم مصرفی گردش آب وجود ندارد، حالت ایمنی فعال شده و سیستم در مقاطع زمانیِ از قبل تعیین شده، آب موجود در سیستم را تا دمای بالای پنجاه درجه سانتیگراد گرم میکند تا امکان رشد باکتری لژیونلا وجود نداشته باشد

امکان کارکرد بصورت آبشاری تا شانزده دستگاه وجود دارد که در این حالت، یکی از بویلرها نقش دستور دهنده و بقیه بویلرها نقش دستور گیرنده را خواهند داشت. در این حالت، بجای اینکه یک بویلر همیشه در حالت کارکرد باشد، زمان کارکرد بین بویلرها تقسیم شده و در نتیجه، بویلرها استهلاک یکسانی خواهند داشت. همچنین از خاموش و روشن شدن پی در پی هر بویلر جلوگیری میشود که این موضوع باعث کاهش استهلاک خواهد شد.

میتوان حالت تعطیلات را برای کارکرد مدار گرمایشی انتخاب نمود. در این حالت، سیستم بمنظور صرفه جویی در مصرف انرژی در مواقعی که کسی در ساختمان ساکن نیست، فقط در حالت محافظت در برابر یخ زدگی و یا در حالت دمای اکونومی یا اقتصادی کار خواهد کرد.

بویلر چگالشی می تواند در سه حالت آسایش، اکونومی، و حالت محافظت در برابر یخ زدگی کار کند. همچنین از میان تعداد زیادی منحنی گرمایشیِ از قبل تعریف شده در سیستم می توان با توجه به شرایط آب و هوایی بیرون، مناسبترین منحنی گرمایشی را انتخاب نمود تا سیستم بر اساس آن کار کند. امکان تنظیم دمای حداقل و حداکثر برای آب در سیستم گرمایش کفی نیز وجود دارد.

با استفاده از این کنترل پنل، امکان مشاهده بیست خطای آخر ثبت شده در حافظه دستگاه وجود دارد.

امکان اتصال ماژول ها و یا تجهیزات کنترلی اضافی با توجه به نیازهای گرمایشی پروژه وجود دارد. ماژول های اضافی امکان کنترل لحظه ای دمای آب گرم مصرفی و دمای آب گرم سیستم گرمایشی را فراهم میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *