سیستم آبشاری پکیج دیواری و پکیج زمینی

سیستم آبشاری پکیج دیواری و پکیج زمینی

Cascading system of wall package and ground package
سیستم آبشاری پکیج بر اساس استانداردهای اروپایی و جهت تامین نیازهای گرمایشی ساختمان های بزرگ مانند:ادارات ،بیمارستانها ،دانشگاه ها و مدارس و ..طراحی شده است
این سیستم از چندین پکیج دیواری به همراه یک کنترلر مرکزی تشکیل شده است .

کنترل و پشتیبانی چندین پکیج به طور همزمان
در این سیستم با توجه به نیاز گرمایشی مشتری چندین پکیج به صورت موازی نصب می گردند.

جایگزین مناسب سیستم های گرمایشی سنتی رایج
حجم اندک و امکان نصب در فضاهای کوچک حتی به روی بام و فضای باز
با توجه به شکل طراحی ، جهت نصب این محصول به فضای کمتری نیاز است .ضمنا با توجه به منفصل بودن قطعات و وزن کم آن ها ، امکان نصب این محصول روی پشت بام یا فضای آزاد نیز وجود دارد .
راندمان بالا در حدود 93 % و در نتیجه مصرف کمتر گاز
با توجه به این که پکیج های مورد استفاده دارای کارایی بالای 93% می باشند، راندمان کلی سیستم نیز در حدود 93% خواهد بود که در سیستم موتورخانه مرکزی دستیای به آن وجود ندارد.
قابلیت اتصال به سیستم های برنامه ریزی هفتگی و ترموستات اتاقی
در این محصول می توان کنترلی نصب کرد که با استفاده از آن ، برنامه ریزی عملکرد دستگاه میسر می گردد . به عنوان مثال می توان برای ایام هفته یا تاریخ مشخص ، طوری برنامه ریزی کرد که در ساعات مختلف ، با توان مورد نیاز عمل نماید و حتی در ساعاتی نیز خاموش گردد تا از اتلاف انرژی در اماکن عمومی مانند مدارس ، ادارات مساجد و … تضمین می نماید و کاهش هزینه های جاری را به دنبال خواهد داشت.
عیب یابی هوشمند
به کمک برد الکترونیکی پکیج و همچنین کنترلر مرکزی ، عیب های به وجود آمده در سیستم ، شناسایی و به صورت مشخص یه کاربر اعلام می گردد.

تعمیر و نگهداری آسان
به دلیل امکان جداسازی آسان کلیه قطعات به کار رفته در سیستم و قابلیت عیب یابی هوشمند ، در صورت بروز مشکل ، در حداقل زمان سیستم قابل تعمیر می باشد.

عدم قطع سیستم حتی در هنگام انجام عمیرات به روی یک یا چند پکیج

چنانچه یک یا چند پکیج دچار مشکل شوند ، با بستن شیرهای رفت و برگشت گاز که در زیر هر پکیج تعبیه شده است ، تعمیرات به روی همان پکیج انجام می گیرد در حالیکه سیستم به کار خود ادامه می دهد . این قابلیت در ساختمان های خاص که نیاز حیاتی به گرمایش دارند مانند بیمارستان ها ، بسیار مهم است .

امکان پشتیبانی همزمان از سیستم گرمایش از کف ، رادیاتور ، فن کویل و …

بر خلاف سیستم موتورخانه ، با زون بندی سیستم های مختلف گرمایشی ، می توان برای هر کدام خروجی مجزا در نظر گرفت ، در نتیجه دماهای مختلف در زون های مختلف قابل دستیابی است .

ضریب ایمنی بالا با استفاده از حسگرهای متعدد

همانند پکیج دیواری ،تمامی اقدامات ایمنی در مورد این محصول انجام گرفته و سنسورهای دما و فشار در مکان های مختلف ، عملکرد سیستم را کنترل می نماید.

عملکرد مدولاسیون در هر پکیج و همچنین در کل سیستم

هر پکیج دارای مدولاسیون مجزا می باشد . به طور کلی نیز با تغییر نیاز گرمایشی ساختمان ، تعداد مناسبی از پکیج ها روشن می مانند . به کمک این قابلیت ، همیشه تعادل بین تولید و مصرف برقرار می شود .

تغییر توان خروجی دستگاه بر اساس نیاز گرمایشی ساختمان

نسبت توان ماکزیمم به مینیمم در این سیستم بسیار بالاست و در صورتی که ساختمان به حرارت اندکی نیاز داشته باشد ، با روشن شدن تنها یک پکیج ، تامین می گردد که این خصوصیت به کاهش اتلاف انرژی می انجامد .

مجهز به سنسور کنترل خروج محصولات احتراق

همانند پکیج دیواری ، در صورت مسدود شدن مسیر دودکش ، پکیج توسط پرشر سوئیچ هوا خاموش می شود تا از احتراق ناقص جلوگیری شده و میزان آلاینده ها افزایش نیابد .

امکان تامین هوای احتراق از محیط بیرون

با کمک دودکش دو جداره برای هر پکیج ، می توان از هوای بیرون برای احتراق استفاده کرد . در نتیجه کیفیت هوای نقطه نصب حفظ می شود .

پشتیبانی و خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور

با توجه به شبکه گسترده نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش شرکت ایران رادیاتور ، قطعات یدکی تامین و تعمیرات در کمترین زمان ممکن و طبق دستورالعمل های تایید شده انجم می شود .

نصب و راه اندازی سریع

کلیه قسمت های این سیستم به صورت جدا بسته بندی و در محل نصب به راحتی مونتاژ می شود . این خصوصیت منجر به کاهش زمان نصب و راه اندازی در مقایسه با سیستم موتورخانه مرکزی می گردد .

به دلیل ساخت یکپارچه دستگاه پکیج در کارخانه ایران رادیاتور ، هماهنگی کامل بین اجزا اصلی سیستم مانند مشعل ، مبدل ، پمپ سیرکولاتور و … وجود دارد که باعث افزایش راندمان و استهلاک کمتر نسبت به سیستم موتورخانه سنتی می گردد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *