کاتالوگ

کاتالوگ حوله خشک کن ایران رادیاتور

کاتالوگ حوله خشک کن ایران رادیاتور

حوله خشک کن نوعی رادیاتور می باشد که غالبا در حمام یا سرویس بهداشتی نصب میشود . این نوع رادیاتور علاوه بر گرم کردن فضا به‌ صورت‌ متعادل و مطبوع، به‌خاطر ظاهر زیبای خود نسبت به رادیاتورهای معمولی، به عنوان دکور برای سرویس‌های بهداشتی نیز محسوب می‌شود. مدل  بیشتر حوله خشک کن‌ها به‌صورتی می باشد که این دستگاه‌ها به ‌راحتی روی دیوار حمام و توالت نصب می شود و فضای زیادی را اشغال نمی کنند و همین موضوع یکی از دلایل محبوبیت این نوع رادیاتور شده است.

عملکرد حوله خشک کن ها فرق زیادی با رادیاتورهای معمولی ندارد. حوله خشک کن برای گرم کردن محیط آب گرم مورد نیاز خود را از پکیج میگیرد. گردش آب گرم در لوله‌های حوله خشک کن باعث گرم شدن فضا و همچنین گرفتن رطوبت هوا می‌شود. تعداد لوله‌های این دستگاه برطبق اندازه‌ی حمام  متفاوت خواهد بود.

حوله خشک کن ها کاربردهای زیادی به غیر از خشک کردن حوله و لباس دارد؛ که ما در ادامه برای شما برخی از دیگر کاربردها را می گویم:

  1. مهمترین کاربرد حوله خشک کن ها، گرم کردن محیط می باشد.
  2. همانطور که از نام دستگاه مشخص است، استفاده از آن برای خشک کردن حوله‌ها، دستمال‌ها و لباس‌های کوچک در حمام و سرویس‌های بهداشتی است.
  3. یکی دیگر از کاربردهای حوله خشک کن این است که این دستگاه می‌تواند با کنترل رطوبت هوا، از رشد قارچ‌ها و کپک ها جلوگیری کند.
  4. طراحی زیبا و منحصر به فرد انواع حوله خشک کن ها‌ (جدای از کارایی‌شان) آنها را به یک وسیله دکوری برای سرویس بهداشتی تبدیل کرده است.
  5. کارخانه ایران رادیاتور یکی از بزرگترین تولید کنندگان رادیاتور حوله خشک کن یا رادیاتور حوله ای در کشور میباشد .

جهت بررسی بیشتر و آشنایی با مشخصات فنی حوله خشک کن های ایران رادیاتور میتوانید کاتالوگ این محصول را بررسی بفرمایید.