کاتالوگ

کاتالوگ رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

کاتالوگ رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

رادیاتور ها از اولین تولیدات شرکت ایران رادیاتور می باشند ، که با استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز ترین تکنولوژی ها طراحی و تولید می شوند . بعد از رادیاتور های فولادی قدیمی که وزن بسیار زیادی داشتند و رادیاتور های پره ای ( آلومینیومی ) ، نسل سوم رادیاتور ها ، رادیاتور پنلی جدیدترین محصول ایران رادیاتور در ضمینه ی تولید رادیاتور شوفاژ محسوب میشود.

رادیاتور پنلی نسل جدید رادیاتور هاست که از جنس فولاد تهیه می شود و سطحی مسطح به همراه عمق کم دارد که از ویژگی ها و زیبایی هایش محسوب می شود . اکثر رادیاتور های قدیمی نیز از جنس فولاد بوده اند. به دلیل این که رادیاتور پنلی نسبت به رادیاتور آلومینیومی در برابر ضربه خوردگی ، فشار و … مقاوم تر هستند و به دلیل فلز به کار رفته در این رادیاتور قیمت مناسب تری دارند. شما برای هر محیطی مانند خانه ، مدرسه ، شرکت و … می توانید از رادیاتور پنلی بهره ببرید .

مزیت رادیاتور پنلی 

 • بازدهی گرمای عالی : رادیاتور های فولادی بازدهی گرمای عالی دارند و با سرعت، محیط شما را گرم می کنند و باعث رضایت و آرامش خاطر شما خواهند شد .
 • مقاومت بالا در برابر فشار و ضربه خوردگی : به دلیل فلز بکار رفته در رادیاتور پنلی که فولاد است، این کالا بسیار مقاوم در برابر هر گونه فشار و ضربه خودگی می باشد . بر روی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور یک لایه پلی استیل کار شده که در برابر زنگ زدگی از آن محافظت می کند .
 • زیبایی ظاهری : رادیاتور پنلی نسل سوم رادیاتور هاست که بروز رسانی شده ی رادیاتور فولادی های قدیمی می باشد . این نسل جدید سبک تر مقاوم تر و زیبا تر از ورژن قدیمی خود می باشد . این محصول به دلیل داشتن سطح صاف و یکنواخت به راحتی تمیز می شود .
 • قیمت مناسب : کمتر بودن قیمت فولاد در برابر فلز آلومینیوم موجب شده رادیاتور پنلی قیمتی مناسب و مقرون به صرفه در کنار کیفیتی بی نظیر و ظاهری شیک و مدرن داشته باشد .
 • هزینه نصب کمتر : به علت سهولت در نصب این رادیاتور ، هزینه نصب آن نیز نسبت به رادیاتور آلومینیومی کمتر است .
 • عدم نیاز به هوا گیری مداوم : به دلیل هم سطح و یک نواخت بودن، رادیاتور فولادی نیاز به هواگیری مداوم ندارد .
 • امکان نصب از هر دو طرف رادیاتور : در هر دو سمت رادیاتور پنلی جای نصب شیر و زانو وجود دارد که دیگر محدودیتی برای نصب نخواهید داشت .
 • ایجاد گرمای یکنواخت در سرار رادیاتور : صاف بودن و جدا جدا نبودن رادیاتور پنلی باعث شده است که گرما در سرار رادیاتور به طور یکنواخت پخش شود.

مشخصات رادیاتور پنلی ایران رادیاتور

رادیاتور پنلی در سایز و اندازه های متنوع تولید و طراحی می شود که عموما از ۶۰ تا ۱۸۰ سانتی متر وجود دارد . شرکت ایران رادیاتور بزرگترین تولید کننده رادیاتور در خاورمیانه می باشد که رادیاتور پنلی از محصولات پر طرفدار این شرکت بزرگ شناخته شده است . 

قیمت عالی در کنار کیفیت فوق العاده رادیاتور پنلی ایران رادیاتور موجب محبوبیت این کالا در میان مردم شده است . به دلیل تکنولوژی که در این دستگاه به کار رفته ظاهری بسیار شیک مناسب خانه شما عزیزان را داراست . ایران رادیاتور برای افزایش طول عمر و کیفیت رادیاتور پنلی خوذ ، این محصول را با یک لایه پلی استر پوشانده است . رادیاتور های پنلی دارای ۲ صفحه فولاد می باشد که به صورت موازی رو به روی هم نصب شده اند . 

معایب رادیاتور پنلی

 • امکان سوراخ شدن و زنگ زدگی زود تر نسبت به رادیاتور آلومینیومی وجود دارد .
 • اجبار به تعویض کامل رادیاتور در صورت سوراخ شدن. زیرا مانند رادیاتور پره ای امکان تعویض پره ها وجود ندارد .
 • عدم امکان افزایش یا کاهش اندازه ی رادیاتور پنلی از جهت گرما دهی

 

رادیاتور پنلی

ظرفیت رادیاتور پنلی

شما باید متانسب با محیط خود رادیاتور پنلی را انتخاب کنید . انتخاب درست سایز رادیاتور پنلی در میزان گرما دهی و قیمت رادیاتور تاثیر خواهد داشت . میزان گرمادهی رادیاتور فولادی در مقایسه با رادیاتور پره ای ( از لحاظ طول ) بیشتر است، در نتیجه میزان گرمادهی بالاتری نسبت به رادیاتور آلومینیومی خواهد داشت. بنابر این قیمت رادیاتور پنلی برای یک گرمای مساوی با رادیاتور پره ای ارزانتر تمام میشود .

نصب رادیاتور پنلی 

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور تمامی لوازم مورد نیاز برای نصب را در کارتون به همراه خود دارد : اعم از بست دیواری، پیچ و رولپلاک، در پوش و ماسوره  و شیر هواگیری. شما تنها نیاز به خرید شیر رفت و برگشت ( شیر و زانو ) برای نصب رادیاتور را دارید . باید بدانید که رادیاتور پنلی تنها باید روی دیوار نصب شود و از نصب آن روی سنگ ، چوب و … خودداری کنید .

انواع رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 

رادیاتور پنلی ایران رادیاتور در ابعاد ۶۰ ، ۸۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۴۰ ، ۱۶۰ ، ۱۸۰ تولید و روانه بازار می شود . طراحی پنلی و ظرافت و مسطح بودن، از ویژگی های بارز این رادیاتور پنلی می باشد . جالب است بدانید ایران رادیاتور سالانه بخش عظیمی از تولیدات خود را به کشور های اروپایی صادر میکند .

گارانتی رادیاتور پنلی ایران رادیاتور 

ایران رادیاتور تمامی رادیاتور های خود را اعم از رادیاتور پنلی ، رادیاتور پره ای و حوله خشک کن را به مدت ۱۰ سال گارانتی می کند که در صورت بروز آسیبی مانند سوراخ شدن با مراجعه به مرکز خدماـت ایران رادیاتور می توانید از گارانتی آن استفاده کرده و رادیاتور معیوب را تعویض کنید .

برای درک بهتر جدول زیرا را برای شما عزیزان قرار داده ایم : 

نام محصول

نوع گارانتی

مدت زمان

رادیاتور پنلی

تعویض محصول

۱۰ سال

راهنمای خرید رادیاتور پنلی

شرکت پایا تهویه کیفیتی که شما لازم دارید را به همراه بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه میکند . برای سفارش و خرید تمام محصولات ایران رادیاتور مانند رادیاتور پنلی می توانید با ما تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده ارائه مشاوره و خدمات به شما کاربران گرامی هستند .

جواز کسب