خریدار گرامی :

لطفا موارد زیر را قبل از پرداخت با دقت مطالعه کرده و در صورتی که آن ها را قبول کردید ، تایید فرمایید .

۱٫ مشتری موظف است اطالعات کامل در مورد کاال ی مورد نیاز خود را قبل از خرید دریافت نماید و عواقب ناشی از عدم آگاهی خریدار بعهده ی فروشنده نمی باشد .
۲٫ اطالعات فنی دستگاه مطابق با کاتالوگ های ارائه شده از طرف کارخانه سازنده یا شرکت وارد کننده آن محصول است .
۳٫ تمام موارد مرتبط با نصب و گارانتی مربوط به شرکت وارد کننده یا کارخانه سازنده می باشد و فروشگاه پایا تهویه هیچ دخالتی در بحث گارانتی و خدمات پس از فروش ندارد .
۴٫ طبق قانون واحد خدمات ایران رادیاتور در مورد اسپلیت و پکیج روی هر دستگاه مهر هر استانی که درج شده باش د نصب رایگان در همان استان انجام میشود و اگر در استان دیگری نصب شود شامل گارانتی میشود اما اجرت نصب به عهده خریدار است .
۵٫ تامین برق دستگاه ها به عهده خریدار محترم است و هزینه برقکاری جداگانه محاسبه می گردد و مسئولیت آن بعهده نصاب نمی باشد .
۶٫ کرایه حمل از انبار مرکزی تا محل نصب به عهده خریدار محترم است . بدیهی است انتقال دستگاه به محل اصلی نصب ، به عهده راننده و یا سرویسکار نیست .
۷٫ در صورت ارسال بار به شهرستان از طریق باربری تمام مسئولیت ارسال کاال به عهده باربری بوده و فروشگاه پایا تهویه در این ضمینه هیچ چیز را تضمین نمیکند .
۸٫ مشتریان عزیز شهرستانی که بار آنها از باربری ارسال میشود بعد از تحویل بارشان به باربری تصویر بیجک محصول خود را از ما دریافت میکنند و موظف هستند تمامی موارد ذکر شده در بیجک
باربری را بررسی کنند و در صورت مشاهده هر ایرادی جهت رفع آن با باربری تماس بگیرند زیرا دراین مورد پایا تهویه هیچ مسئولیتی نمی پذیرد
۹٫ در صورت انصراف مشتری از خرید بعد از پرداخت وجه در صورتی که بار هنوز ارسال نشده باشد مقدار نیم درصد از مبلغ فاکتور به عنوان کارمزد و هزینه های بانکی کسر شده الباقی به حساب
مشتری بر میگردد .
۱۰٫ زمان مرجوعی فقط ۲۴ ساعت بعد از صدور فاکتور می باشد به شرطی که کاال استفاده
نشود و پلمپ بسته بندی آن نیز باز نشود